Manyetik Tabla

Manyetik tabla, güçlü çekim kuvveti ile işleme yapılacak malzemenin sabit kalmasını sağlar. Elektromanyetik tabla üreticinin ürünlerini hazırlaması için makinede işleme esnasında işlenecek parçanın hareket etmeden durması için kullanılan bir malzemedir. Kullanımı ve montajı kolay olmasından önemli sorunlar ile karşılaşılmadan ömrünün tamamlayana kadar kullanıma devam edilir.

manyetik tabla

Maksimum derecede tutma sağladığından dolayı işleme sırasında cnc makinesinin hiçbir şekilde zorluk çekmesine yol açmaz. Aksine işlemeyi kolaylaştırır. Manyetik tabla kontrol ünitesi su ile çalışan cnc makinelerde önceden zarar görürdü. Ancak geliştirilen Ferromagnet teknolojisi ile artık zarar görmeden çalışmaya devam eder. Manyetik tabla ölçüleri standart olarak üretilmekle beraber özel olarak istenilen 600x400, 200x400 gibi ölçülerde de üretilebilir. Cnc makinesinin boyutuna göre gerekli manyetik tabla hemen üretime başlanabilir ve teslim tarihinde gönderilir.

Manyetik tabla çalıştırılmaya başlandığı andan itibaren maksimum güç ile çalışır ve maksimum çekim gücü uygular. Durdurma ikazı gelene kadar hiçbir şekilde çalışmayı bırakmaz. Kare manyetik tabla ve dikdörtgen manyetik tabla üretimi yapılır. İstenilen çalışma şartlarına göre özel olarak üretilebilme imkanı bulunmasından dolayı cnc makineler için binlerce işletme tarafından tercih edilmektedir.

manyetik tabla

Son teknoloji olarak üretilen manyetik tabla sistemleri çok dayanıklıdır. Kullanımı esnasında herhangi bir arıza meydana gelmesi durumunda tamir edilebilir. Tamir edilebilme imkanı da işletmeler için oldukça uygun maliyet ile uzun yıllar manyetik tabla kullanma avantajı sunuyor.

İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Kocaeli başta olmak üzere Türkiye’nin tüm şehirlerindeki firmalarda manyetik tabla kullanıldığını görmek mümkündür. Aynı şekilde Türkiye’de üretilen yerli manyetik tabla sistemlerini yurt dışında on binlerce firma tarafından kullanılıyor. Küçük manyetik tabla ihtiyacı olan firmalar için de üretim yapılmaktadır. Manyetik tabla imalatı profesyonel ekipler tarafından yapıldığından dolayı güvenilerek kullanılır.

Manyetik mıknatıs tabla ürün görsellerini inceleyerek detaylı bilgi edinebilirsiniz. Aynı şekilde videolara da bakarak kullanımını, kolaylığını ve ürün detaylarını görebilirsiniz.

manyetik tabla

Ferromagnet Manyetik Tabla

Ferromagnet manyetik tabla ürünleri santimetre kareye belli oranda çekim gücü uygular ve işlemeyi kolaylaştırır. Cnc makinelerinde kullanılmak üzere üretimini yaptığımız manyetik tabla ürünleri rakip markalara göre aynı kalitededir ve daha uygun fiyattadır. Ayrıca özel olarak suya dayanıklı malzemeler ile kaplandığı için su bulunan cnc makinelerinde de rahatlıkla kullanılabilir.

Ferromanget Türkiye’nin bir numaralı manyetik tabla üreticisi olmayı hedefleyerek pazar payını arttırmak için çalışıyor. Kendi teknolojisi ile ürettiği manyetik tabla ürünlerini müşterilerine en iyi kalite ve en uygun fiyat ile gönderiyor. Manyetik tabla fiyatları arasında açık ara en uygun olan Ferromagnet ürünleridir.


Sosyal medyada paylaş

Facebook Twitter

Ferromagnet Kalitesi İçin Teklif Alın!